Të Përdorura

Apple iPhone 7 Plus

18,990 L

 

Ekran 5.5 inch Retina HD me shumë ngjyra dhe prekje 3D. Ky model vjen me performancë të lartë mundësuar nga procesori A10 dhe me kamera me cilësi shumë të lartë të cilat ju mundësojnë të kapni dhe ruani momentet më të bukura të jetës suaj.

Color
Memory Internal

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2016

Color

Jet Black, Black, Gold, Rose Gold, Silver

NETWORK
Technology

GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE

BODY
Dimensions

158.2 x 77.9 x 7.3 mm (6.23 x 3.07 x 0.29 in)

Weight

188 g (6.63 oz)

Build

Glass front (Gorilla Glass), aluminum back, aluminum frame

SIM

Single SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

2,900 mAh

Vendi i karikimit

USB Power Delivery 2.0

MEMORY
Ram

3GB

Memory Internal

32GB, 128GB

Card slot

No

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

5.5"

Display Resolution

1080 x 1920 pixels

Display Protection

Ion-strengthened glass

Display Protection Details

625 nits max brightness
Wide color gamut
3D Touch display & home button

PLATFORM
Operating system
Chipset

Apple A10 Fusion (16 nm)

CPU

Quad-core

GPU

PowerVR Series7XT

CAMERA
Main Camera

Dual (12MP, 12MP )

Dual Details

12 MP, f/1.8, 28mm (wide), 1/3", PDAF, OIS
12 MP, f/2.8, 56mm (telephoto), 1/3.6", AF, 2x optical zoom

Features Main

Quad-LED dual-tone flash, HDR

Video Main

2160p@30fps, 1080p@30/60/120fps, 720p@240fps

Selfie Camera

Single (7MP)

Single Details

7 MP, f/2.2, 32mm (standard)

Features Selfie

Face detection, HDR

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

No
Active noise cancellation with dedicated mic

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot

Bluetooth

4.2, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS

NFC

Yes

Radio

No

USB

2.0, proprietary reversible connector

FEATURES
Sensors

Fingerprint (front-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer
Siri natural language commands and dictation

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

Garancia e produktit është 6 Muaj.