SAPO ERDHI

Apple iPhone SE 2 (2020)

39,990 L39,999 L

 

iPhone SE 2 përmban një ekran Retina HD 4,7 inç me teknologjinë True Tone, duke ofruar ngjyra të gjalla dhe pamje të mprehta. Mundësuar nga çipi A13 Bionic, ai ofron performancë të shpejtë dhe efikase për detyra të ndryshme. Iphone është i pajisur me një kamerë të gjerë 12 MP, e cila mbështet veçoritë e avancuara të fotografisë si modaliteti Portret dhe Smart HDR. Ai gjithashtu lejon regjistrimin e videos 4K dhe ka një kamerë të përparme 7MP për selfie me cilësi të lartë dhe telefonata FaceTime. Me Touch ID të integruar në butonin Home, zhbllokimi i sigurt dhe transaksionet e Apple Pay janë lehtësisht të arritshme. Telefoni është rezistent ndaj ujit dhe pluhurit, i vlerësuar me IP67 dhe mbështet karikimin e shpejtë. Duke funksionuar në iOS , ai ofron një përvojë celulare miqësore dhe të sigurt për përdoruesit.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

BEST DEALS

Apple iPhone 13 Pro Max

84,990 L89,990 L
 
BEST DEALS

Samsung Galaxy S22 Ultra

84,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Red, White

Announced

2020

NETWORK
TECHNOLOGY

GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE

BODY
Dimensions

138.4 x 67.3 x 7.3 mm

Weight

148 g

Build

Glass Front, Glass Back, Aluminum Frame

SIM

Nano-SIM and eSIM

BATTERY
Type

Li-Ion 1821 mAh, non-removable (6.91 Wh)

Charging

18W Wired, 50% in 30 min
7.5W Wireless

MEMORY
Memory Internal

128GB

Card slot

No

Display
Display Type

Retina IPS LCD, 625 nits (typ)

Display Size

4.7 inches, 60.9 cm2 (~65.4% screen-to-body ratio)

Resolution

750 x 1334 pixels, 16:9 ratio (~326 ppi density)

Protection

Ion-Strengthened Glass

PLATFORM
Chipset

Apple A13 Bionic (7 nm+)

CPU

Hexa-core (2×2.65 GHz Lightning + 4×1.8 GHz Thunder)

GPU

Apple GPU (4-core graphics)

MAIN CAMERA
Single Camera

12 MP, f/1.8 (wide), PDAF, OIS

Main Features

Quad-LED dual-tone flash, HDR, panorama

Main Video

4K@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps, HDR, OIS, stereo sound rec.

SELFIE CAMERA
Single

7 MP, f/2.2

Selfie Features

HDR

Selfie Video

1080p@30/120fps; gyro-EIS

SOUND
LOUDSPEAKER

Yes, with stereo speakers

3.5MM JACK

No

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

GPS, GLONASS

NFC

Yes

RADIO

No

USB

Lightning, USB 2.0

FEATURES
SENSORS

Fingerprint (Front-Mounted), Accelerometer, Proximity, Gyro, Compass, Barometer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x iPhone SE 2 (2020)

1 x Charging Cable

Garancia e produktit

12 Muaj