Second Chance

Apple iPhone XS Max

46,990 L

 

Ekran 6.5 inch pothuajse pa korniza, plote ngjyra dhe shume drite. Panel ekrani Super Retina OLED dhe me rezolucion te larte. Kamera si kurre me pare dhe bateri qe zgjat.

Color
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2018

Color

Gold, Silver, Space Gray

NETWORK
Technology

GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE

BODY
Dimensions

157.5 x 77.4 x 7.7 mm (6.20 x 3.05 x 0.30 in)

Weight

208 g (7.34 oz)

Build

Glass front (Gorilla Glass), glass back (Gorilla Glass), stainless steel frame

SIM

Single SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

3,174 mAh

Charging

Fast charging 15W

Vendi i karikimit

Qi wireless charging, USB Power Delivery 2.0

MEMORY
Ram

4GB

Memory Internal

64GB, 256GB

Card slot

No

DISPLAY
Display Type

Super Retina OLED

Display Size

6.5"

Display Resolution

1242 x 2688 pixels

Display Protection

Scratch-resistant glass

Display Protection Details

625 nits max brightness
Dolby Vision
HDR10
Wide color gamut
True-tone
120Hz touch-sensing

PLATFORM
Operating system
Chipset

Apple A12 Bionic (7 nm)

CPU

Hexa-core

GPU

Apple GPU

CAMERA
Main Camera

Dual (12MP, 12MP )

Dual Details

12 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/2.55", 1.4µm, dual pixel PDAF, OIS
12 MP, f/2.4, 52mm (telephoto), 1/3.4", 1.0µm, PDAF, OIS, 2x optical zoom

Features Main

Quad-LED dual-tone flash, HDR (photo/panorama)

Video Main

2160p@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps, HDR, stereo sound rec.

Selfie Camera

Dual (7MP, SL 3D)

Details

7 MP, f/2.2, 32mm (standard)
SL 3D camera

Features Selfie

HDR

Video Selfie

1080p@30/60fps, gyro-EIS

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

No
Active noise cancellation with dedicated mic

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS

NFC

Yes

Radio

No

USB

2.0, proprietary reversible connector

FEATURES
Sensors

Face ID, accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer
Siri natural language commands and dictation

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

Garancia e produktit është 6 Muaj.

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu