Ofertë!

Laptop Apple Macbook Pro 15″, 16GB, 256GB SSD, Core i7 (2019)

299,000 L 288,800 L

Me shume fuqi. Me shume performance. Me shume profesional. Me fuqi te larte vjen dhe performance me e larte. Grafika AMD Radeon me 4GB te dedikuar dhe procesor Core i7. Cdo aspekt per te bere punen tuaj me te shpejte dhe me produktive. 

  • Intel Core i7-9750H
  • 16GB RAM +256GB SSD
  • 15″ Retina Display
  • AMD Radeon Pro 555X 4GB

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 37 copë

SKU: DUN328-S Modeli: MV922 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Color

Silver

Type

Macbook Pro

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-9750H

Processor Frequency

Base frequency 2.60GHz, Max frequency 4.50Ghz

Processor cores

6 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Memory

256GB SSD

DISPLAY
Screen size

15"

Display Details

LED-backlit display with IPS technology; 2880-by-1800 native resolution at 220 pixels per inch

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Radeon™ Pro 555X

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi

802.11ac Wi-Fi wireless networking; IEEE 802.11a/b/g/n compatible

Bluetooth

Bluetooth 5.0 wireless technology

CHARGING & EXPANSION
Ports Details

Four Thunderbolt 3 (USB-C) ports with support for:
Charging
DisplayPort
Thunderbolt (up to 40 Gb/s)
USB 3.1 Gen 2 (up to 10 Gb/s)

AUDIO
Built-in Microphones

Stereo speakers with high dynamic range
Three microphones

3.5mm Headphone Jack

Yes

CAMERA
Front Camera

720p FaceTime HD camera

KEYBOARD & TRACKPAD
Keyboard & Trackpad Details

Full-size backlit Magic Keyboard with:
Touch Bar
Touch ID sensor
Ambient light sensor
Force Touch trackpad for precise cursor control and pressure-sensing capabilities; enables Force clicks, accelerators, pressure-sensitive drawing, and Multi-Touch gestures

BATTERY & POWER
Battery Life

Up to 11 hours wireless web
Up to 11 hours Apple TV app movie playback
Up to 30 days of standby time

Battery Capacity

Built‑in 100‑watt‑hour lithium‑polymer battery2
96W USB‑C Power Adapter

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

4.02 pounds (1.83 kg)

Height

0.61 inch (1.55 cm)

ACCESSIBILITY & SECURITY
Features

Voice Control
VoiceOver
Zoom
Increase Contrast
Reduce Motion
Siri and Dictation
Switch Control
Closed Captions
Text to Speech

Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu