I perdorur

Apple Magic Keyboard

4,200 L

Tastiere per modelet iMac te Apple. Dizajn i vecante plot stil. Me bateri te rikarikueshme, e cila zgjat deri ne nje muaj ose me shume. Lirshmeri ne te shkruar, e rehatshme dhe pa zhurme. Lidhet automatikisht me cdo model iMac. 

Ka stok

SKU: AKS03 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
TECH SPECS
Height

0.16–0.43 inch (0.41–1.09 cm)

Width

10.98 inches (27.9 cm)

Depth

4.52 inches (11.49 cm)

Weight

0.51 pound (0.231 kg)

General

Multimedia keys

Connections

Bluetooth
Lightning port
Wireless

SYSTEM
Requirements

Bluetooth-enabled Mac computer with OS X 10.11 or later
iOS devices with iOS 9.1 or later

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Magic Keyboard

Lightning to USB Cable