Apple Magic Keyboard for iPad Pro 12.9″ (5th Generation)

49,990 L

 

Tastiera Magjike e Apple është një shoqërues i mrekullueshëm për iPad Pro 12,9 inç. Mund të përshtatet sipas këndit tuaj të shikimit dhe ju jep rehati teksa shkruani. Tastet gjithashtu nuk krijojnë zhurmë kështu që mund të punoni të qetë.

Ka stok

SKU: DUN920-W Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

White

System Requirements

iPad Pro 12.9-inch (3rd, 4th or 5th generation) running iPadOS 14.5 or later.

Compatibility

iPad Models
iPad Pro 12.9-inch (5th generation)
iPad Pro 12.9-inch (4th generation)
iPad Pro 12.9-inch (3rd generation)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Magic Keyboard