I perdorur

Apple Magic Keyboard with Numeric Keypad

4,950 L

Tastiere per modelet iMac te Apple. Dizajn i vecante plot stil. Me bateri te rikarikueshme, e cila zgjat deri ne nje muaj ose me shume. Lirshmeri ne te shkruar, e rehatshme dhe pa zhurme. Lidhet automatikisht me cdo model iMac. 

Shitur , Vijne perseri

SKU: AKS02 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

aks04-s1
I perdorur

Apple Magic Trackpad 2

7,000 L
AKS01-S1
I perdorur

Apple Magic Mouse 2

3,700 L
DUN162-S1
I perdorur

Apple Magic Keyboard

4,200 L

Informacion i detajuar

Brand
Connections and Expansion

Bluetooth
Lightning port
Wireless

Size and Weight

Height: 0.16–0.43 inch (0.41–1.09 cm)
Width: 16.48 inches (41.87 cm)
Depth: 4.52 inches (11.49 cm)
Weight: 0.86 pound (0.39 kg)*

System Requirements

Bluetooth-enabled Mac computer with macOS 10.12.4 or later
iOS devices with iOS 10.3 or later

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim