I perdorur

Apple Magic Trackpad 2

7,000 L

Pamje e re. Me bateri te rikarikueshme. E perbere me sensor me te cilet mund te klikoni kudo ne siperfaqe dhe te jepni komande. Ndjen presionin e shtypjes per cdo lloj komande.

Ka stok

SKU: AKS04 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Size and Weight

Height: 0.19–0.43 inch (0.49–1.09 cm)
Width: 6.3 inch (16.0 cm)
Depth: 4.52 inches (11.49 cm)
Weight: 0.51 pound (0.231 kg)

Connections and Expansion

Bluetooth
Lightning port
Wireless

System Requirements

Bluetooth 4.0-enabled Mac computer with OS X v10.11 or later

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim