Apple Power Adapter and Lightning USB Cable 1m

2,100 L

 

Adaptori i energjise Apple® USB ju mundeson karikim te shpejte dhe efikas të pajisjeve tuaja kur jeni ne shtepi, ne zyre ose edhe kur jeni ne levizje. Fisha USB 2.0 gjithashtu bene te mundur lidhjen e paisjes suaj iPhone, iPad ose iPod ne porten USB te kompjuterit tuaj kur doni të beni sinkronizim apo kalim të dhënash dhe dokumentash të ndryshme.

Ka stok

SKU: MST015 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Cable Size

1m

Input

AC 100-240 V, 50/60 Hz

Output

DC 5V, 1A

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Apple Power Adapter

1 x Lightning USB Cable