Ofertë!

Apple Smart Keyboard Folio for Ipad Pro 12.9″

29,900 L 29,000 L

Tastiere posacerish per iPad 12.9 inch. E holle dhe e lehte ne peshe. Tastiere e plote. Nuk ka nevoje per instalim, vendoset iPad dhe eshte gjithcka gati. Funksionale dhe me pamje elegante. 

Ka stok

SKU: DUN442 Kategori:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Keyboard Language

English

Compatibility

iPad Pro 12.9-inch (4th generation)
iPad Pro 12.9-inch (3rd generation)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu