Apple TV 4K 64GB MXH02

28,990 L

 

Apple TV ofron shume mundesi argetimi. Transmetim te filmave dhe serialeve ne 4K HDR. Audio shume cilesore fal Dolby Atmos. Ju mundeson te shihni permbajtje nga Amazon Prime Video, Hulu, HBO NOW dhe Netflix. Kontrollohet me telekomande ose thjesht duke i folur Siri-t. Gjithashtu mund te luhen lojra te ndryshme te cilat shkarkohen direkt nga PlayStore.

Ka stok

SKU: DUN1149-B Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

TV475
- 23%
OFERTA VETEM ONLINE
Ofertë!

75” The Frame Art Mode 4K Smart TV LS03A

329,990 L
Kurseni: 100,000 L
TV455
- 26%
OFERTA VETEM ONLINE
Ofertë!

65 ” The Frame Art Mode 4K Smart TV LS03A

199,990 L
Kurseni: 70,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Model

MXH02

Color

Black

General
Resolution

4K

STORAGE

64 GB

Siri Remote

Bluetooth 5.0 wireless technology
IR transmitter
Lightning connector for charging
Rechargeable battery providing months of battery life on a single charge (with typical daily usage)
Charging via USB to computer system or power adapter (sold separately)
Control your TV or receiver via IR or CEC.3

Ports and Interfaces

HDMI 2.14
802.11ax Wi‑Fi 6 with MIMO; simultaneous dual band (2.4GHz and 5GHz)
Thread 5
Gigabit Ethernet
Bluetooth 5.0 wireless technology
IR receiver
Built-in power supply

Processor

A12 Bionic chip with 64-bit architecture

System Requirements

Purchases, rentals, and Home Sharing require an Apple ID that you use for the App Store and other Apple services.
Requires 802.11 wireless, Ethernet network, or broadband internet access
Requires 4K and HDR TV for 4K and HDR streaming
Requires HDMI cable (sold separately)

Compatibility

Compatible with HD and UHD TVs with HDMI4
Compatible with Bluetooth keyboards6

Formats
Video Formats

H.264/HEVC SDR video up to 2160p, 60 fps, Main/Main 10 profile
HEVC Dolby Vision (Profile 5)/HDR10 (Main 10 profile)/HLG up to 2160p, 60 fps
H.264 Baseline Profile level 3.0 or lower with AAC-LC audio up to 160 Kbps per channel, 48kHz, stereo audio in .m4v, .mp4, and .mov file formats
MPEG-4 video up to 2.5 Mbps, 640 by 480 pixels, 30 fps, Simple profile with AAC-LC audio up to 160 Kbps, 48kHz, stereo audio in .m4v, .mp4, and .mov file formats

Audio Formats

HE-AAC (V1), AAC (up to 320 Kbps), protected AAC (from iTunes Store), MP3 (up to 320 Kbps), MP3 VBR, Apple Lossless, FLAC, AIFF, and WAV; AC-3 (Dolby Digital 5.1), E-AC-3 (Dolby Digital Plus 7.1 surround sound), and Dolby Atmos

Photo Formats

HEIF, JPEG, GIF, TIFF

Accessibility
Features

VoiceOver
Zoom
Increase Contrast
Reduce Motion
Closed Caption and SDH Support
Audio Descriptions
Siri and Dictation
Type to Siri
Switch Control

Size & Weight
Apple TV

98 x 35 x 98 mm
425 g

Remote

35.00 x 136.00 x 9.25 mm
63 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Apple TV 4K

1 x Siri Remote

1 x Power cord

1 x Lightning to USB cable

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu