SAPO ERDHI

Apple USB Type-C to Type-C 2M

1,990 L

 

Lidheni iPhone, iPad ose iPod tuaj me fishën Type-C me Mac-in tuaj në portën USB-C ose Thunderbolt 3 (USB-C) për sinkronizim dhe karikim.  Mund ta përdorni gjithashtu këtë fishë me karikuesin Apple USB‑C për të karikuar pajisjen tuaj iOS dhe madje për të përfituar nga veçoria e karikimit të shpejtë në modele të zgjedhura iPhone dhe iPad.

Ka stok

SKU: CNG3987-W Modeli: A1739 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

A1739

Cable Size

2m

Type

USB-C to USB-C

Compatible with

iPhone Models
iPhone 15 Pro
iPhone 15 Pro Max
iPhone 15
iPhone 15 Plus

iPad Models
iPad Pro 12.9-inch (6th generation)
iPad Pro 12.9-inch (5th generation)
iPad Pro 12.9-inch (4th generation)
iPad Pro 12.9-inch (3rd generation)
iPad Pro 11-inch (4th generation)
iPad Pro 11-inch (3rd generation)
iPad Pro 11-inch (2nd generation)
iPad Pro 11-inch (1st generation)
iPad Air (5th generation)
iPad Air (4th generation)
iPad (10th generation)
iPad mini (6th generation)

Mac Models
MacBook Air (15-inch, M2, 2023)
MacBook Air (13-inch, M2, 2022)
MacBook Air (M1, 2020)
MacBook Air (Retina, 13‑inch, 2020)
MacBook Air (Retina, 13-inch, 2018 – 2019)
MacBook Pro (13‑inch, M2, 2022)
MacBook Pro (13-inch, M1, 2020)
MacBook Pro (13-inch, 2020)
MacBook Pro (13-inch, 2016 – 2019)
MacBook Pro (14‑inch, 2023)
MacBook Pro (14‑inch, 2021)
MacBook Pro (16‑inch, 2023)
MacBook Pro (16‑inch, 2021)
MacBook Pro (16-inch, 2019)
MacBook Pro (15-inch, 2016 – 2019)
MacBook (Retina, 12-inch, Early 2015 – 2017)
iMac (24-inch, M1, 2021)
iMac (Retina 4K, 21.5‑inch, 2019)
iMac (Retina 4K, 21.5-inch, 2017)
iMac (Retina 5K, 27-inch, 2019–2020)
iMac (Retina 5K, 27-inch, 2017)
iMac Pro (2017)
Mac Studio (2023)
Mac Studio (2022)
Mac mini (2023)
Mac mini (M1, 2020)
Mac mini (2018)
Mac Pro (2023)
Mac Pro (2019)

AirPods Models
AirPods Pro (2nd generation) with MagSafe Charging Case (USB-C)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Apple USB Type-C to Type-C 2M