Apple Watch Magnetic Fast Charger to USB-C Cable

4,990 L

 

Apple donte ta bënte karikimin e Apple Watch-it tuaj krejtësisht të lehtë dhe prandaj prodhoi këtë karikues i cili karikon deri në 33% më shpejt kur çiftohet me Apple Watch Series 7, kështu që mund të arrini karikimin 80% në rreth 45 minuta. Thjesht mbajeni karikuesin pranë pjesës së pasme të orës, ku magnetët e bëjnë të fiksohet automatikisht në vend . Është një sistem plotësisht i sigurt dhe i shpejtë.

Ka stok

SKU: CNG2870 Modeli: MLWJ3AM Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Compatibility

• Mac Models
MacBook Air (13-inch, Early 2015 – 2017)
MacBook Air (11-inch, Early 2015)
MacBook Pro (Retina, 13-inch, Late 2012 – 2015)
MacBook Pro (Retina, 15-inch, Mid 2012 – 2015)
iMac (Retina 4K, 21.5‑inch, 2019)
iMac (Retina 4K, 21.5-inch, 2017)
iMac (Retina 4K, 21.5-inch, Late 2015)
iMac (Retina 5K, 27-inch, 2019–2020)
iMac (Retina 5K, 27-inch, 2017)
iMac (Retina 5K, 27-inch, Late 2014 – 2015)
iMac Pro (2017)
Mac Studio (2022)
Mac mini (M1, 2020)
Mac mini (2018)
Mac mini (Late 2014)
Mac Pro (2019)
Mac Pro (Late 2013)
• Apple Watch Models
Apple Watch Series 8
Apple Watch SE
Apple Watch Ultra
Apple Watch Series 7
Apple Watch Series 6
Apple Watch Series 5
Apple Watch Series 4
Apple Watch Series 3
Apple Watch Series 2
Apple Watch Series 1
Apple Watch 1st generation
• AirPods Models
AirPods Pro (2nd generation)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Apple Watch Magnetic Fast Charger to USB-C Cable (1 m)