Apple Watch Nike Series 5

73,000 L

Nuk keni me nevoje per te prekur ne menyre qe te shihni sa eshte ora ose informacionet e ndryshme pasi ekrani nuk fiket asnjehere. Ajo cfare duhet te beni eshte thjesht te hidhni nje shikim dhe gjithcka ndodhet aty. Kundra ujit dhe me jetegjatesi baterie deri ne 18 ore.

Shitur , Vijne perseri

SKU: DUN427 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Color

Space Gray

Watch Size

44mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim