Apple Watch Nike Series 6 Sport Edition

49,900 L

Monitoroni edhe më shumë shëndetin tuaj me Apple Watch Series 6. Seria 6 shton oksimetrinë e pulsit për të matur nivelet e oksigjenit në gjak (SpO2) në vetëm 15 sekonda, si dhe duke ju treguar rezultatin tuaj VO2 Max (konsumi maksimal i oksigjenit). Këta tregues mund të japin paralajmërime të hershme për kushtet e mundshme të frymëmarrjes.

Ka stok

SKU: DUN840-B Modeli: MG173 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Dimensions

44 x 38 x 10.7mm

Weight

36.5g

Watch Size

44mm

DISPLAY
Display Type

Always-On Retina LTPO OLED display, 1000 nits

Display Resolution

448 x 368 pixels (~326 ppi density)

Display Protection

Sapphire crystal glass
1000 nits max brightness (advertised)
Always-on display

PLATFORM
Operating System

watchOS 6

Chipset

Apple S6 Dual Core

CPU

Dual-core

GPU

PowerVR

MEMORY
Ram

1GB

Memory Internal

32GB

COMMS
WLAN

Wi-Fi 4 (802.11n)

Bluetooth

5.0

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS

NFC

Yes

BATTERY
Type

Lithium-ion

Charging

Magnetic Connector

Stand-by

Normal Use: Up to 18 hours

FEATURES
Sensors

Accelerometer, Altimeter, Barometer, Compass, ECG, Gyroscope, Heart Rate, Light Sensor, Pulse Oximeter

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • Apple Watch Nike Series 6 (GPS, 44mm, Space Gray Aluminum, Anthracite/Black Nike Sport Band)
  • Magnetic Charging Cable (3.3′)
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu