Apple Watch Series 5

44,000 L45,000 L

Ora Apple seria 5 me ekranin qe rri gjithe kohes ndezur duke treguar kohen, informacione te rendesishme duke mos qene nevoja per te ngritur kycin. Mund te navigoni me busullen me te cilen eshte e pajisur ose te kontrolloni rrahjet e zemres tuaj me aplikacionin ECG. Rezistente ndaj ujit dhe me jetegjatesi baterie deri ne 18 ore.

Color
Watch Size
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

CEL1060-GR1

Apple iPhone 11 Pro Max

111,000 L199,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Gold, Silver, Space Gray

Watch Size

40mm, 44mm

Dimensions

44 x 38 x 10.7 mm (1.73 x 1.50 x 0.42 in)

Weight

47.8 g (1.69 oz)

Build

Glass front (Sapphire crystal), ceramic/sapphire crystal back, stainless steel frame

SIM

eSIM

Display Type

LTPO OLED capacitive touchscreen, 16M colors

Display Size

1.78 inches, 10.0 cm2 (~60.0% screen-to-body ratio)

Display Resolution

448 x 368 pixels (~326 ppi density)

Display Protection

Sapphire crystal glass
3D Touch display
1000 nits max brightness (advertised)
Always-on display

Operating System

watchOS 6.0, upgradable to 6.2.5

Chipset

Apple S5

GPU

PowerVR

Ram

1GB

Memory Internal

32GB

Loudspeaker

Yes

WLAN

Wi-Fi 802.11 b/g/n

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS

Battery

Non-removable Li-Po 296 mAh battery (1.13 Wh)

Charging

Wireless charging

Sensors

Accelerometer, gyro, heart rate (2nd gen), barometer, compass
Natural language commands and dictation (talking mode)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu