Apple Watch Series 5

55,500 L60,400 L

Ora Apple seria 5 me ekranin qe rri gjithe kohes ndezur duke treguar kohen, informacione te rendesishme duke mos qene nevoja per te ngritur kycin. Mund te navigoni me busullen me te cilen eshte e pajisur ose te kontrolloni rrahjet e zemres tuaj me aplikacionin ECG. Rezistente ndaj ujit dhe me jetegjatesi baterie deri ne 18 ore.

Color
Watch Size
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Color

Gold, Silver, Space Gray

Watch Size

40mm, 44mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim