Apple Watch Series 6

45,500 L47,500 L

Monitoroni edhe më shumë shëndetin tuaj me Apple Watch. Seria 6 vjen tashmë edhe me një opsion më shumë, oksimetrinë e pulsit. Ky opsion shërben për të matur nivelet e oksigjenit në gjak (SpO2) në vetëm 15 sekonda, si dhe ju tregon rezultatin tuaj VO2 Max (konsumin maksimal të oksigjenit). Këta tregues mund të japin paralajmërime të hershme për problemet e mundshme të frymëmarrjes.

Color
Watch Size
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Blue, Gold, Red, Space Gray, White

Dimensions

44 x 38 x 10.4 mm (1.73 x 1.50 x 0.41 in)

Weight

47.1 g (1.66 oz)

Watch Size

40mm, 44mm

SIM

eSIM

DISPLAY
Display Type

Retina LTPO OLED capacitive touchscreen, 16M colors

Display Size

1.78 inches, 10.0 cm2 (~60.0% screen-to-body ratio)

Display Resolution

448 x 368 pixels (~326 ppi density)

Display Protection

Sapphire crystal glass
1000 nits max brightness (advertised)
Always-on display

PLATFORM
Operating System

watchOS 7.0

Chipset

Apple S6

CPU

Dual-core

GPU

PowerVR

MEMORY
Card Slot

No

Ram

1GB

Memory Internal

32GB

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 b/g/n, dual-band

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS

NFC

Yes

BATTERY
Type

Li-Ion 303.8 mAh (1.17 Wh), non-removable

Charging

Wireless charging

Stand-by

Up to 18 h (mixed usage)

FEATURES
Sensors

Accelerometer, gyro, heart rate (2nd gen), barometer, always-on altimeter, compass, SpO2, VO2max
Natural language commands and dictation (talking mode)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu