OFERTA E LIMITUAR

Apple Watch Series 7

36,990 L37,990 L

 

Apple Watch Series 7, me ekranin më të madh dhe më të avancuar të Apple Watch – një ekran Always-On Retina i dizenjuar me sipërfaqe më të madhe të ekranit dhe kufij më të hollë. Dizajni i kësaj ore është i rafinuar me kënde më të buta dhe më të rrumbullakosura. Është i disponueshëm në madhësi 41 mm dhe 45 mm. Kjo orë është rezistente ndaj goditjeve. Është e para Apple Watch që ka një certifikatë IP6X për rezistencën ndaj pluhurit dhe mban një vlerësim WR50 të rezistencës ndaj ujit.

Color
Watch Size
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Clover, Midnight, Starlight, Blue, Red

Watch Size

41mm, 45mm

Network
Technology

No cellular connectivity

Body
Dimensions

41 x 35 x 10.7 mm

Weight

32 g

Build

Glass front, ceramic/sapphire crystal back, aluminum frame

SIM

No

Display
Size

1.69 inches

Resolution

430 x 352 pixels

Protection

Ion-X strengthened glass

Platform
OS

watchOS 8.0, upgradable to 8.1

Chipset

Apple S7

CPU

Dual-core

GPU

PowerVR

Memory
Card slot

No

Rom

32GB

Camera

No

Sound
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

No

Comms
WLAN

Wi-Fi 802.11 b/g/n, dual-band

Bluetooth

5.0

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS, BDS

NFC

Yes

Radio

No

USB

No

Features
Sensors

Accelerometer, gyro, heart rate, barometer, always-on altimeter, compass, SpO2, VO2max
Natural language commands and dictation (talking mode)
Ultra Wideband (UWB) support

Battery
Type

Li-Ion 284 mAh (1.09 Wh), non-removable

Charging

Wireless charging

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Apple Watch Series 7
1 x Band Loop
1x Magnetic Charger to USB-C Cable