Aqara Hub E1

4,990 L

 

Shijoni benefitet e teknologjisë më të shpejtë dhe stabël të smart home. Lidhni deri në 128 pajisje,me stabilitet si dhe suport të pandërprerë dhe më shumë opsione.

Ka stok

SKU: DUN1548 Modeli: HE1-G01 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Wireless Protocols

Zigbee 3.0 IEEE 802.15.4, Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz

Total Power Consumption

2.5W (MAX)

Model

HE1-G01

Operating Temperature

-10°C ~ 40°C (14°F ~ 104°F)

Ports

USB-A

Dimensions

108×30×8 mm (4.25×1.18×0.31 in.)

Operating Humidity

0 ~ 95% RH, no condensation

Input Power

5V⎓0.5A

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Hub E1

1 x User Manual