BEST DEALS

Arielli 24 BTU Air Conditioner

119,990 L

 

Kondicioner Arielli 24 BTU ju ofron një qarkullim perfekt të ajrit në dhomën tuaj. Vjen me performancë të lartë në ngrohje dhe ftohje, duke e mbajtur konsumin e energjis në nivele shumë të ulta. I përshtatshëm për çdo ambjent të shtëpisë suaj. Zgjedhja perfekte dhe ekonomike për t’i dhënë fund problemit me temperaturat. 24 BTU me klas energjie A++.

• 24,000 BTU
• A++ / A+
• Noise 31dB
• R-32
• WiFi

Ka stok

SKU: JBD0033 Modeli: AAC-24CPHL Kategori: Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

BEST DEALS

Kondicioner Arielli 18BTU

62,990 L
 
BEST DEALS

Kondicioner Arielli 12BTU

35,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
60 g/kg
Brand
Model

AAC-24CPHL

Color

White

GENERAL
Type

Inverter

Power

24000 BTU

Suitable for a room

Up to 50 sq.m

Energy class cooling

A++

Energy class heating

A+

Output power in cooling

7.81kW

Output power in heating

7.93kW

Power consumed in cooling

2.80kW

Consumed power in heating

3.00kW

Seasonal cooling efficiency SEER

6.50

Seasonal heating efficiency SCOP

4.10

Noise level - indoor unit (High/Average/Low) (dB)

47/42/38/34/31

Noise level - outdoor unit (High/Average/Low) (dB)

55

Refrigerant

R32

Feature

WiFi

Power supply

220/240v

Dimensions
Indoor Unit

32.7 X 109.5 X 23.5 CM

Outdoor Unit

69.9 X 92 X 38 CM

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Arielli Air Condition

Garancia e produktit

24 Muaj