ASUS ExpertBook B9 14″, 8GB, 512GB SSD

129,900 L

Ekran 14 inch me rezolucion Full HD. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office, navigim ne internet dhe programe finance.

  • Intel® Core™ i5-10210
  • 8GB RAM + 512GB SSD M.2
  • 14″ FHD IPS Display
  • Intel® UHD Graphics

Ka stok

Shitur: 185 copë

SKU: ITD1203 Modeli: GU502LV-AZ002T Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

STUSB0149-S2

USB Sandisk Ultraflair

1,000 L6,300 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
DESIGN
Color

Silver

Type

ExpertBook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-10210U

Processor family

10th Gen Core i5

Processor Frequency

Base frequency 1.6 GHz, Max frequency up to 4.2 GHz

Processor cores

4 cores

Processor Cache

6M

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4

Memory

512GB SSD

Memory slots

ON-BOARD 8GB

SSD Details

M.2 NVMe PCIe

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

14"

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

Wi-Fi 6 (802.11ax)

Ethernet LAN

LAN chip onboard with fixed Mac address

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

2 x Thunderbolt™ 3 USB-C™ (up to 40Gbps, DisplayPort and power delivery support)
1 x USB 3.1 Gen 2 Type-A
1 x HDMI
1 x RJ45 LAN via micro HDMI port
1 x Kensington® lock slot
1 x Audio combo jack

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10 Professional 64bit

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

POWER
AC Adapter Power

65 W

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

66Wh

Number of battery cells

4

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

0.995kg (2.19 pounds)

Dimensions

Height: 1.49cm (0.59 inches)
Width: 32.0cm (12.60 inches)
Depth: 20.3cm (7.99 inches)

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Other

Trusted Platform Module TPM 2.0 embedded security chip
Windows Hello with facial recognition software (requires IR camera)
Webcam shield
Kensington lock slot
ASUS Business Manager with secure drive setting and lock control to USB storage devices

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

ExpertBook B9450FA
Power adaptor with power cord
Micro HDMI to LAN port dongle

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu