Asus Eye Care Monitor 31.5″ VA32AQ

62,600 L

Monitor 31.5 inch me rezolucion 2560 x 1440 piksel dhe me kend shikimi 178 grade. I pershtatshem per te luajtur lojra. Siguron eksperience te rehatshme duke u kujdesur per shikimin tuaj me teknologjine Low Blue Light.

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 419 copë
SKU: STK404 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
9 kg
Brand
DISPLAY
Screen size

31.5"

Panel Type

In-Plane Switching

True Resolution

2560×1440

Brightness

250 cd/㎡

ASUS Smart Contrast Ratio

100000000:1

Viewing Angle

178°(H)/178°(V)

Response Time

5ms

Refresh Rate

60Hz

VIDEO
Trace Free Technology

Yes

SPLENDID Video Preset Modes

8 Modes (sRGB Mode/Scenery Mode/Theater Mode/Standard Mode/Night View Mode/Game Mode/Reading Mode/Darkroom Mode)

Skin-Tone Selection

3 Modes

Color Temperature Selection

4 Modes

QuickFit (modes)

Yes (Letter/A4/B5/Alignment Grid/Photo Modes)

GamePlus(modes)

Yes (Crosshair/Timer)

Low Blue Light

Yes

VividPixel

Yes

PORTS
Signal Input

HDMI, D-Sub, DisplayPort

Earphone jack

3.5mm Mini-Jack

SIGNAL FREQUENCY
Analog Signal Frequency

30~67.5 KHz(H) / 50~75 Hz(V)

POWER
Power On

<52W*

Power Saving Mode

<0.5W

Power Off Mode

<0.5W

MECHANICAL DESIGN
Chassis Colors

Black

Tilt

+10°~-5°

VESA Wall Mounting

100x100mm

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

723.4x425x67.9 mm

Weight

6.2Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Shqipëri

Për më shumë informacion kliko këtu