Asus Gaming Monitor 24″ MG248QR

33,900 L

Monitor i pershtatshem per lojra nga Asus 24 inch vjen me rezolucion Full HD 1920 x 1080 piksel dhe me rifreskim imazhi 144Hz. Mund te vendoset ne tavoline ose te montohet ne mure. Kujdeset per shikimin tuaj duke eleminuar driten blu me teknologjine Low Blue Light. Pershtatet lehte me grafika te ndryshme si nga AMD dhe NVIDIA.

Ka stok

Shitur: 319 copë
SKU: STK408 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand
DISPLAY
Screen size

24"

Color Saturation

72%(NTSC)

Panel Type

TN

True Resolution

1920×1080

Pixel Pitch

0.276 mm

Brightness

350 cd/㎡

ASUS Smart Contrast Ratio

100000000:1

Viewing Angle

170°(H)/160°(V)

Response Time

1ms

Display Colors

16.7M

Refresh Rate(max)

144Hz

VIDEO
Trace Free Technology

Yes

Skin-Tone Selection

3 Modes

Color Temperature Selection

4 Modes

GamePlus(modes)

Yes (Crosshair/Timer/FPS Counter/Display Alignment)

Low Blue Light

Yes

HDCP support

Yes

VividPixel

Yes

GameVisual

6 Modes(Scenery/Racing/Cinema/RTS/RPG/FPS/sRGB Modes)

PORTS
Signal Input

HDMI(v1.4), DisplayPort 1.2, Dual-link DVI-D

Earphone jack

3.5mm Mini-Jack (for HDMI & DisplayPort Only)

SIGNAL FREQUENCY
Digital Signal Frequency

DisplayPort:160 ~160 KHz (H) /40 ~144 Hz(V)
HDMI : 30 ~83 KHz (H) /50 ~76 Hz(V)
DVI: 30 ~160 KHz (H) /50 ~144 Hz(V)

POWER
Power Consumption

<65W*

Power Saving Mode

<0.5W

Power Off Mode

<0.5W

MECHANICAL DESIGN
Chassis Colors

Black

Tilt

+33°~-5°

Height Adjustment

0~130 mm

VESA Wall Mounting

100x100mm

Super Narrow Bezel Design

Yes

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

561×329.1×50.45mm

Weight

5.2 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim