Asus Power Bank 10050mAh

2,500 L

Kapacitet baterie 10050 mAh ne permasa te kartes se kreditit. Karikim te shpejte 2.4A. E thjeshte ne dizajn, buton per ndezje, fikje dhe tregues per kapacitetin e mbetur. 

Ka stok

Shitur: 48 copë
SKU: CNG278 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Brand
Battery Capacity

10050 mAh

Interface

Wireless

Charging Time

6 hrs

Output Power

DC 5.1V 2.4A

Input Power

DC 5V 2.0A

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim