Ofertë!
BEST DEALS

Asus Rog Ally (2023)

79,990 L

Kurseni: 10,000 L

ASUS ROG Ally është një console revolucionare lojrash i krijuar për të përmirësuar përvojat e lojërave portative. Mundësuar nga një procesor AMD Ryzen Z1 Extreme dhe AMD Radeon Graphics, ai vjen me performancë të jashtëzakonshme dhe pamje mahnitëse në ekranin e tij 7 inç FHD IPS me një shpejtësi rifreskimi 120 Hz. Me 16 GB memorie LPDDR5 dhe një SSD të shpejtë 512 GB PCIe 4.0 NVMe, koha e ngarkimit është minimale dhe kryerja e shumë detyrave është e lehtë. Dizajni ergonomik përfshin kontrollet e tastierës së lojës, butonat e kapjes së caktuar dhe haptics HD, duke siguruar nivel të pashembullt të lojës. Për më tepër, pajisja mbështet Wi-Fi 6E dhe Bluetooth 5.2 për lidhje pa probleme dhe vjen me sigurinë e shtuar të një sensori të integruar të gjurmëve të gishtave dhe procesorit të sigurisë Microsoft Pluton. ASUS ROG Ally vendos një standard të ri për pajisjet e consolave, duke ofruar lojëra emocionuese në lëvizje.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

3 DITË OFERTA ONLINE

Nintendo Switch™ OLED Model

37,990 L
 
BEST DEALS

Nintendo Switch Lite

19,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

RC71L

Color

White

Display
Screen size

7"

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Display Type

IPS Glossy

Refresh Rate

120Hz

Response Time

7ms

Aspect Ratio

16:9

sRGB

100%

Screen Protection

Gorilla® Glass DXC
Gorilla® Glass Victus™

Touch Screen

10-point Multi-Touch

Brightness

500nits

Processor
CPU

Zen4 4nm

CPU Cores

8 Core

CPU Frequency

Up to 5.10 GHz

CPU Cache

24 MB

GPU

AMD Radeon™ Graphics

GPU Frequency

Up to 2.7 GHz

TDP

9-30W

Operating System
Operating system
Memory
Memory Capacity

16GB

Memory Type

LPDDR5 6400MT/s Dual Channel

Storage
Storage Capacity

512 GB

Storage Type

PCIe® 4.0 NVMe™M.2 SSD (2230)

I/O Ports
Ports

1x 3.5mm Combo Audio Jack
1x ROG XG Mobile Interface and USB Type-C combo port (with USB 3.2 Gen2, support DisplayPort™1.4)
1x card reader (microSD) (UHS-II)

Control and Input
Gamepad Controls

• A B X Y Buttons
• D-Pad
• L & R Hall Effect Analog Triggers
• L & R Bumpers
• View Button
• Menu Button
• Command Center Button
• Armoury Crate Button
• 2x Assignable Grip Buttons

Thumbsticks

2 x Full-Size Analog Sticks

Haptics

HD Haptics

Gyro

6-Axis IMU

Audio
Details

• AI Noise-Canceling Technology
• Dolby Atmos
• Hi-Res Certification
• Built-in Array Microphone
• 2-Speaker System with Smart Amplifier Technology

Network and Communication
Wi-Fi

Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2×2

Bluetooth

v5.2

Battery
Battery Capacity

40WHrs Li-ion

Battery Cells

4-Cells

Power Supply
AC Adapter

• TYPE-C, 65W AC Adapter
• Output: 20V DC, 3.25A, 65W
• Input: 100~240V AC 50/60Hz universal

Dimensions & Weight
Dimensions

28 x 11 x 2.12 cm

Weight

608 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

12 Muaj