Asus Rog Strix G 15.6″, 16GB, 512GB SSD + 1TB HDD, Core i7

204,400 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. Procesor te gjenerates se 9 dhe karte grafike NVIDIA 6GB te dedikuar. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I pershtatshem per te luajtur lojrat me te fundit gjithashtu programe editimi dhe programe te ndryshme inxhinjerike.

  • Intel Core i7-9750H
  • 16GB RAM + 1 TB HDD + 512GB SSD
  • 15.6″ FHD IPS Display
  • NVIDIA Geforce GTX 1660 TI 6GB

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 89 copë
SKU: ITD1092 Modeli: 90NR01J3-M08840 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Gaming

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-9750H

Processor Frequency

Base frequency 2.60 GHz, Max frequency up to 4.50 GHz

Processor cores

6 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

512GB SSD + 1TB HDD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Nvidia GeForce® GTX 1660 Ti 6GB

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11ac

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

(1) Type C USB3.2 (GEN2) support DP function
(3) Type A USB3.2 (GEN1)
(1) HDMI 2.0b
(1) 3.5mm Audio Jack/ 1 x Audio Jack Mic-in (Combo Jack)
(1) RJ45 LAN Jack

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

66 Wh

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.40 kg

Height

26 mm

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Shqipëri

Për më shumë informacion kliko këtu