Asus Rog Strix G 17.3″, 8GB, 512GB SSD, Core i7

166,900 L

Ekran 17.3 inch me rezolucion Full HD. Procesor te gjenerates se 9 dhe karte grafike NVIDIA 4GB te dedikuar. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office, navigim ne internet, programe finance, programe editimi dhe programe te ndryshme inxhinjerike.

  • Intel Core i7-9750H
  • 8GB RAM + 512GB SSD
  • 17.3″ FHD IPS Display
  • NVIDIA Geforce GTX 1650 4GB

Ka stok

Shitur: 106 copë
SKU: ITD1094 Modeli: 90NR0223-M02840 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Gaming

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-9750H

Processor Frequency

up to 4.50 GHz

Processor Cores

6

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

512GB SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

17.3"

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Nvidia GeForce® GTX 1650 4GB

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11ac

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

(1) Type C USB3.2 (GEN2) support DP function
(3) Type A USB3.2 (GEN1)
(1) HDMI 2.0b
(1) 3.5mm Audio Jack/ 1 x Audio Jack Mic-in (Combo Jack)
(1) RJ45 LAN Jack

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

48 Wh

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.85 kg

Height

26 mm

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim