Ofertë!
VETEM ONLINE

Asus Rog Strix Gaming 15.6″ 16GB,1TB SSD, AMD

234,990 L

Kurseni: 10,000 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I pershtatshem per te luajtur lojrat me te fundit gjithashtu, programe inxhinierike dhe programe dizajni.

• AMD RYZEN 9-5900HX
• 16GB RAM + 1 TB SSD
• 15.6″ FHD LED (1080p)
• NVIDIA® GeForce® RTX 3060 6GB

Ka stok

Shitur: 3 copë

SKU: ITD1427 Modeli: G513QM-WS96 Kategori: , , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Series

ASUS Rog Strix

DESIGN
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
CPU

AMD

CPU Model

Ryzen 9

Processor frequency

3,3 GHz

Processor boost frequency

4,6 GHz

Processor cores

8

Processor cache

16 MB

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Memory Internal

1TB

DISPLAY
Screen size

15.6"

Resolution

1080p

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA® GeForce® RTX 3060 6GB

NETWORKING
Wi-Fi

Wi-Fi 6 (802.11ax)

Bluetooth

5.1

Antenna type

2×2

Ethernet LAN

10,1000,100 Mbit/s

PORTS & INTERFACES
Details

3 x USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity
1 x HDMI
1 x USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C
1 x Ethernet LAN

Audio
Audio system

Dolby Atmos

Number of built-in speakers

2

Speaker power

4 W

Built-in microphone

Yes

SOFTWARE
Operating system
BATTERY
Battery capacity

90 Wh

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2,3 kg

Dimension

‎13.94 x 1.07 x 10.2 inches

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Asus Rog Strix Gaming laptop
1 x Karikues
1 x Manual

Garancia e produktit

36 muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu