Asus Rog Swift Gaming Monitor 27″ PG278QR

98,300 L

Monitor 27 inch me rezolucion 2560 x 1440 me kohe reagimi 1ms dhe rifreskim imazhi 165Hz. I pajisur me teknologjine e NVIDIA per te siguruar nje eksperience te kenaqshme gjate kohes qe luani lojen tuaj te preferuar. I pajisur gjithashtu edhe me teknologjine Low Blue Light, ben te mundur reduktimin e lodhjes dhe ruan shikimin tuaj.

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 298 copë
SKU: STK401 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand
DISPLAY
Screen size

27"

Panel Type

TN

True Resolution

2560 x 1440 pixels

Display Surface

Non-glare

Pixel Pitch

0.233 mm

Brightness

350 cd/㎡

Viewing Angle

170°(H)/160°(V)

Response Time

1ms

Display Colors

16.7M (real 8 bit)

VIDEO
Trace Free Technology

Yes

Color Temperature Selection

4 Modes

3D Technology

Shutter Glasses 3D Technology

GamePlus (modes)

Yes (Crosshair/Timer/FPS Counter/Display Alignment)

Low Blue Light

Yes

GameVisual

6 Modes(Scenery/Racing/Cinema/RTS/RPG/FPS/sRGB Modes/User Mode)

PORTS
Signal Input

HDMI, DisplayPort 1.2

Earphone jack

3.5mm Mini-Jack

USB Port(s)

3.0×1

POWER
Power On

<90W*

Power Saving/Off

<0.5W

MECHANICAL DESIGN
Chassis Colors

Black

Tilt

+20°~-5°

Height Adjustment

0~120 mm

VESA Wall Mounting

100x100mm

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

620 x 363 x 66mm

Weight

7.0Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Power cord
Power adapter
DisplayPort cable
USB 3.0 cable
Quick start guide
HDMI cable
Support CD
Warranty Card