ASUS ROG Zephyrus Duo 15.6″, 32GB, 1TB SSD, Core i7

355,500 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. Procesor te gjenerates se 10 dhe karte grafike NVIDIA 8GB te dedikuar. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. Ekran dytesor 14″ UHD me rezolucion 3840×1100 me prekje,  per te bere pune me te shpejte dhe produktive. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem punuar ne programe finance, programe editimi dhe te luajturit lojra te ndryshme.

  • Intel Core i7-10875H
  • 32GB RAM + 1TB SSD M.2
  • 15.6″ FHD LED Display + 14″ UHD Touchscreen
  • NVIDIA®  RTX 2070 SUPER Max-Q 8GB

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 23 copë

SKU: ITD1197 Modeli: GX550LWS-HF046T Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Color

Gunmetal Gray

Type

Gaming

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-10875H

Processor family

10th Gen Intel Core i7

Processor Frequency

Base frequency 2.3 GHz, Max frequency up to 5.1 GHz

Processor cores

8 cores

Processor Cache

16M

MEMORY & STORAGE
Ram

32GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory slots

ON-BOARD 16GB

Memory

1TB SSD

SSD Details

PCIE NVME M.2

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

ScreenPad Plus Size

14"

Panel Type

IPS Anti-Glare

Aspect Ratio

32: 9

HD Type

UHD

Touchscreen

Yes

ScreenPad Plus Size Resolution

3840×1100

GRAPHICS
Graphic Card

Nvidia GeForce® RTX 2070 8GB

Graphics Memory

8GB

Graphics Memory Type

GDDR6

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

Wi-Fi 6 (802.11ax); Dual-Band (2.4 & 5 GHz)

Ethernet LAN

1 x RJ45 (Gigabit)

Bluetooth

5.0

PORTS & INTERFACES
Details

2 x USB Type-A (USB 3.1 / USB 3.2 Gen 1)
1 x USB Type-A (USB 3.1 / USB 3.2 Gen 2)
1 x Thunderbolt 3 (Supports DisplayPort and Power Delivery)
1 x USB 3.1 / USB 3.2 Gen 2 (Supports DisplayPort)
1 x HDMI 2.0b
1 x 1/8" / 3.5 mm Microphone Input
1 x 1/8" / 3.5 mm Headphone/Microphone Input/Output

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

Keyboard

Chiclet Notebook Keyboard with Backlight

Pointing Device

Touchpad

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10 Home 64-bit

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

90WHrs

Number of battery cells

4

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

5.29 lb / 2.4 kg

Dimensions

14.17 x 10.55 x 0.79" / 36 x 26.8 x 2 cm

POWER
AC Adapter Power

230 W

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu