ASUS ROG Zephyrus M15 15.6″, 16GB, 1TB SSD, Core i7 (2020)

277,700 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. Procesor te gjenerates se 10 dhe karte grafike NVIDIA 6GB te dedikuar. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem punuar ne programe finance, programe editimi dhe te luajturit lojra te ndryshme.

  • Intel Core i7-10750H
  • 16GB RAM + 1TB SSD M.2
  • 15.6″ FHD LED Display
  • NVIDIA® GeForce RTX™ 2060 6GB ROG Boost

Ka stok

Shitur: 56 copë

SKU: itd1200 Modeli: GU502LV-AZ002T Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Color

Prism Black

Type

Gaming

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-10750H

Processor family

10th Gen Intel Core i7

Processor Frequency

Base frequency 2.6 GHz, Max frequency up to 5.0 GHz

Processor cores

6 cores

Processor Cache

12M

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory slots

16GB DDR4 on board

Memory

1TB SSD

SSD Details

M.2 PCIE NVME

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD Anti-glare

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

240Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Nvidia GeForce® RTX 2060 6GB

Graphics Memory

6GB

Graphics Memory Type

GDDR6

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

Intel Wi-Fi 6(Gig+)(802.11ax)+Bluetooth 5.1 (Dual band) 2*2

Ethernet LAN

10/100/1000 Mbps

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
1x USB 3.2 Gen 2 Type-A
1x Type C USB 3.2 Gen 2 with Power Delivery, Display Port, G-Sync and Thunderbolt™ 3
1x RJ45 LAN port//1x Headphone out, 1x MIC in
Thunderbolt™ 3
1x HDMI 2.0b

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Keyboard Details

Backlit Chiclet Keyboard RGB

Pointing Device

Touchpad

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10 Home

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

76WHrs

Number of battery cells

4

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.9 Kg

Height

Width: 36.0cm
Depth: 25.2cm
Height: 1.99cm

POWER
AC Adapter Power

230W

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu