ASUS ROG Zephyrus M15 15.6″, 16GB, 512GB SSD, Core i7 (2020)

149,900 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. Procesor te gjenerates se 10 dhe karte grafike NVIDIA 6GB te dedikuar. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem punuar ne programe finance, programe editimi dhe te luajturit lojra te ndryshme.

  • Intel Core i7-10750H
  • 16GB RAM + 512GB SSD M.2
  • 15.6″ FHD LED Display
  • NVIDIA® GeForce® GTX 1660 Ti 6GB

Shitur , Vijne perseri

SKU: ITD1235 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Color

Prism Gray

Type

Gaming

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-10750H

Processor family

10th Gen Intel Core i7

Processor Frequency

Base frequency 2.6 GHz, Max frequency up to 5.0 GHz

Processor cores

6 cores

Processor Cache

12M

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory slots

16GB DDR4 on board

Memory

512GB SSD

SSD Details

M.2 PCIE NVME

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD Anti-glare

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

144Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Nvidia GeForce® GTX 1660 Ti 6GB

Graphics Memory

6GB

Graphics Memory Type

GDDR6

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

Intel Wi-Fi 6(Gig+)(802.11ax)+Bluetooth 5.1 (Dual band) 2*2

Ethernet LAN

10/100/1000 Mbps

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

– 2x USB Type-A 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
– 1x USB Type-A 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
– 1x USB Type-C 3.2 Gen 2 (10 Gbps),
– Thunderbolt 3
– Power Delivery (PD)
– DisplayPort
– HDMI 2.0b
– Ethernet LAN 10, 100, 1000 Mbit/s
– Audio jack 3.5 mm combo

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

No

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Keyboard Details

Backlit Chiclet Keyboard RGB

Pointing Device

Touchpad

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10 Home

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

76WHrs

Number of battery cells

4

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.9 Kg

Height

360 x 252 x 18.9 mm (14.17" x 9.92" x 0.74")

POWER
AC Adapter Power

230W

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu