SAPO ERDHI

Asus Rog Zephyrus M16 GU604 16″, 16GB, 1TB SSD, Core i9

239,990 L

 

Ekran 16 inch me rezolucion te larte. Procesor te gjenerates se 13 dhe karte grafike NVIDIA 8GB te dedikuar. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem jo vetem per te luajtur por edhe per te edituar video ose foto ne nje nivel profesional.

• Intel® Core™ i9-13900H
• 16GB RAM + 1TB SSD
• 16″ WQXGA Display
• NVIDIA® GeForce RTX™ 4070 6GB

Ka stok

SKU: SAS1097 Modeli: GU604VI-M16.I94070 Kategori: , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Announced

2023

DESIGN
Color

Black

TYPE

Gaming Laptop

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i9-13900H

PROCESSOR FAMILY

13th Generation Intel® Core™ i9 Processors

PROCESSOR FREQUENCY

up to 5.40 GHz

PROCESSOR CACHE

24 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

14 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

RAM TYPE

DDR5-4800

Memory

1TB SSD

MEMORY SLOTS

2

SSD DETAILS

PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD

CARD READER INTEGRATED

No

DISPLAY
Screen size

16"

Panel Type

IPS

ASPECT RATIO

16:10

HD TYPE

WQXGA

Touchscreen

No

Display Resolution

1600 x 2560 pixels

Refresh Rate

240Hz

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA® GeForce RTX™ 4070 Laptop GPU

GRAPHICS MEMORY

8 GB

GRAPHICS MEMORY TYPE

GDDR6

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

WI-FI MODEL

Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2

ETHERNET LAN

No

Bluetooth

5.3

PORTS & INTERFACES
DETAILS

1x 3.5mm Combo Audio Jack
1x HDMI 2.1 FRL
2x USB 3.2 Gen 2 Type-A
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort™ / power delivery
1x Thunderbolt™ 4 support DisplayPort™ / power delivery

AUDIO
BUILT-IN MICROPHONE

Built-in 3-microphone array

BUILT-IN SPEAKERS

2x 2W dual-force woofer with Smart Amp Technology
2x 2W Tweeter

CAMERA
FRONT CAMERA

1080P FHD IR Camera for Windows Hello

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

No

POINTING DEVICE

Touchpad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Lithium-Ion (Li-Ion)

BATTERY CAPACITY

90WHrs

NUMBER OF BATTERY CELLS

4-Cell

DIMENSIONS & WEIGHT
DIMENSIONS

35.5 x 24.6 x 2.11 cm

WEIGHT

2.30 Kg

POWER
AC ADAPTER POWER

280W AC Adapter

SECURITY
FINGERPRINT READER

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Asus Rog Zephyrus M16

1 x Charger

1 x User Manual

Garancia e produktit

36 muaj