Ofertë!

Asus TUF Dash F15 Gaming 15.6″, 16GB, 512GB SSD, Core i7

179,990 L

Kurseni: 20,000 L

:
:
:

Modeli me i ri Gaming nga Asus, TUF Dash F15. Prodhuar per te luajtur lojrat me te fundit me performance te larte dhe me grafika te qarta. Ekran me frekuence rifreskimi 144Hz. Karte grafike me 6GB memorie te dedikuar NVIDIA® GeForce® RTX 3060. Procesor te fuqishem Intel® Core™ i7-11370H. Vjen me pamje te re, mjaft kompakt dhe produktiv ne te njejten kohe.

  • Intel® Core™ i7-11370H
  • 16GB RAM + 512GB SSD M.2
  • 15.6″ FHD LED Display 144Hz
  • NVIDIA® GeForce® RTX 3060 6GB

Ka stok

Shitur: 7 copë

SKU: ITD1373 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Announced

2021

DESIGN
Color

Black

Type

Gaming

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-11370H

Processor family

11th Gen Core i7

Processor Frequency

Max up to 4.80 GHz

Processor cores

4 cores

Processor Cache

12M

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

512GB SSD

Memory slots

1x Slot Free

SSD Details

PCIE NVME M.2

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Refresh Rate

144Hz

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA® GeForce® RTX 3060 6GB

Graphics Memory

6GB

Graphics Memory Type

GDDR6

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Wi-Fi 6(802.11ax)

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Bluetooth 5.1 (Dual band) 2*2

PORTS & INTERFACES
Details

1x 3.5mm Combo Audio Jack
1x HDMI 2.0b
3x USB 3.2 Gen 1 Type-A
1x RJ45 LAN port
1x Thunderbolt™ 4 support DisplayPort™ / power delivery

AUDIO
Built-in Microphone

Built-in array microphone

Built-in Speakers

2x 2W speaker

CAMERA
Front Camera

No

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10 Pro

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

76Wh

Number of battery cells

4-cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.00 Kg (4.41 lbs)

Dimensions (W x D x H)

36.0 x 25.2 x 1.99 ~ 1.99 cm (14.17" x 9.92" x 0.78" ~ 0.78")

POWER
AC Adapter Power

TYPE-C, 100W AC Adapter, Output: 20V DC, 5A, 100W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

UF Gaming backpack
P304 TUF GAMING M5 V2
TYPE-C, 100W AC Adapter, Output: 20V DC, 5A, 100W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu