Ofertë!
OFERTË ONLINE

Asus Tuf Gaming 15.6″, 512GB SSD, Core i5

129,990 L133,990 L

Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I pershtatshem per te luajtur lojrat me te fundit gjithashtu programe editimi dhe programe te ndryshme inxhinierike.

• Intel® Core™ i5-11400H
• 8GB, 16GB RAM + 512GB SSD
• 15.6″ FHD LED Display
• NVIDIA® RTX 3050 4GB

Ram
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Announced

2021

DESIGN
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-11400H 4.5 GHZ

PROCESSOR FAMILY

11th Generation Intel® Core™ i5 Processors

PROCESSOR FREQUENCY

Up to 4.50 GHz

PROCESSOR CACHE

12 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

6 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB, 16GB

RAM TYPE

DDR4-3200 SO-DIMM

Memory

512GB SSD

MEMORY SLOTS

2

SSD DETAILS

M.2 NVMe™ PCIe®

CARD READER INTEGRATED

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

PANEL TYPE

IPS

ASPECT RATIO

16:9

HD type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

144Hz

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA® GeForce® RTX 3050 4GB

GRAPHICS MEMORY

4GB

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

GDDR6

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI MODEL

Wi-Fi 6(802.11ax)

ETHERNET LAN

Yes

BLUETOOTH

Bluetooth 5.2 (Dual band) 2*2

PORTS & INTERFACES
DETAILS

1x 3.5mm Combo Audio Jack
1x HDMI 2.0b
3x USB 3.2 Gen 1 Type-A
1x RJ45 LAN port
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort™
1x Thunderbolt™ 4 support DisplayPort™
(Thunderbolt 4 not supported on FX506HCB/HEB)

AUDIO
BUILT-IN MICROPHONE

Built-in array microphone

BUILT-IN SPEAKERS

2x speaker

CAMERA
FRONT CAMERA

720P HD camera

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

Yes

POINTING DEVICE

Touchpad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Li-ion

BATTERY CAPACITY

90WHrs

NUMBER OF BATTERY CELLS

4-cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.30 Kg

Dimensions

35.9 x 25.6 x 2.28 cm

POWER
AC adapter power

180W AC Adapter

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Asus Tuf Gaming laptop
1 x Karikues
1 x Manual

Garancia e produktit

36 muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu