OFERTA VETEM ONLINE

Asus Tuf Gaming 15.6″,8GB, 512GB SSD, i5

149,990 L

 

Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I pershtatshem per te luajtur lojrat me te fundit gjithashtu programe editimi dhe programe te ndryshme inxhinierike.

• Intel® Core™ i5-11400H
• 8GB RAM + 512GB SSD
• 15.6″ FHD LED Display
• NVIDIA® RTX 3050 4GB

Ka stok

Shitur: 44 copë

SKU: ITD1426 Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Announced

2019

DESIGN
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-11400H 4.5 GHZ

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Memory

512GB SSD

DISPLAY
Screen size

15.6"

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

HD type

Full HD

Refresh Rate

144Hz

Touchscreen

No

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA® GeForce® RTX 3050 4GB

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

ETHERNET LAN

Yes

PORTS & INTERFACES
DETAILS

1 x USB 2.0
2 x USB 3.2 Gen 1
1 x HDMI ports
1 x Ethernet LAN
1 x Combo headphone/mic port

AUDIO
BUILT-IN MICROPHONE

Built-in array microphone

BUILT-IN SPEAKERS

2x speaker

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

No

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.2 Kg

Dimensions

35.9 x 25.6 x 2.28 cm

POWER
AC adapter power

150 W

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Asus Tuf Gaming laptop
1 x Karikues
1 x Manual

Garancia e produktit

36 muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu