Asus U2000 Keyboard + Mouse Set

2,100 L

Set tastiere dhe maus nga Asus. Dizenjuar per ne shtepi ose ne zyra. tastiera vjen me taste pa zhurme dhe eshte e pajisur gjithashtu edhe me butona te vecante per te kontrolluar volumin dhe funksione te ndryshme.

Shitur , Vijne perseri

SKU: SET017 Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

DESIGN
Keyboard Style

Straight

Full-size Keyboard

Yes

On/off Switch

Yes

MOUSE
Device Interface

USB

Scroll Type

Wheel

Movement Resolution

1000 DPI

KEYBOARD
Pointing Device

Mouse buttons

Numeric Keypad

Yes

Windows Keys

Yes

USB Hub

Yes

SYSTEM
Windows Operating Systems Supported

Windows 2000,Windows 7,Windows 8,Windows Vista,Windows XP Home

DIMENSIONS & WEIGHT
Keyboard Dimensions

46 x 15 x 3 mm

Mouse Dimensions

11.5 x 6 x 3.5 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Asus U2000 Keyboard

1 x Mouse