Ofertë!
OFERTË ONLINE

Asus VivoBook 14 F415EA-UB51 14, 8GB, 256GB SSD, Core i5

77,990 L

Kurseni: 8,000 L

Ekrani NanoEdge i jep ASUS VivoBook 14 F415 hapsirë të gjerë ekrani për një përvojë gjithëpërfshirëse shikimi qoftë kur jeni duke punuar qoftë kur jeni duke luajtur. Mund ta hapni me një prekje pa pasur nevojë për fjalkalime falë sensorit të integruar të shenjës së gishtit. Procesorët Intel Core të gjeneratës së 11-të nga ana tjetër thyejnë kufijtë e performancës me aftësi të pakrahasueshme në produktivitet, bashkëpunim, krijim, lojëra dhe argëtim. Gjithçka ju duhet mund ta gjeni në këtë laptop të hollë dhe praktik që peshon vetëm 1.55 kg.

• Intel® Core™ i5-1135G7
• 8GB RAM + 256GB SSD
• 15.6″ FHD Display
• Intel® UHD Graphics

Ka stok

SKU: ITD1464 Modeli: F415EA-UB51 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Announced

2021

DESIGN
Color

Gray

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-1135G7

Processor family

11th Generation Intel® Core™ i5 Processors

Processor Frequency

Up to 4.20 GHz

Processor cores

4 cores

Processor Cache

8 MB Intel® Smart Cache

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4 3200 MHz

Memory

256GB SSD

Memory slots

SSD Details

M.2 NVMe™ PCIe® SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

14"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

FHD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

Graphics memory

Graphics Type

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Wi-Fi 5 802.11ac

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

• 1 USB 3.2 Gen 1
• 2 USB 2.0
• 1 USB 3.2 Gen 1
• 1 HDMI
• 1 3.5 mm headphones/microphone combo

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

Yes

CAMERA
Front Camera

VGA webcam front

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

37 WHrs

Battery Cells

2-cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.55 kg

Dimensions

325.37 x 215.90 x 19.81 mm

POWER
AC Adaptor

180W AC Adapter

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu