Asus Vivobook 15 F513, 15.6″, 16GB, 256GB SSD, Core i5

99,990 L

 

Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme me Asus Vivobook 15 F513. Ekran 15.6 inch LCD me rezolucion Full Hd dhe plote ngjyra. Eshte i lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme si te punuarit ne paketen Office, navigimi ne internet, perdorimi i programeve te finances etj.

• Intel® Core™ i5 1135G7
• 16GB RAM + 256GB SSD
• 15.6″LCD with an anti-glare surface
• Intel Integrated Graphics Iris

Ka stok

SKU: ITD1417 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Model

F513EA-OS56

DESIGN
Color

Matte Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-1135G7

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Memory

256GB SSD

Display
Display Size

15,6"

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Technology

LED IPS

Screen to body ratio

85%

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Integrated Graphics

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wireless

Bluetooth

5.0

PORTS & INTERFACES
Details

1 x HDMI
2 x USB 3.2 Gen 1
1 x USB 2.0
1 x MicroSD card reader

CAMERA
Webcam

720p HD

SOFTWARE
Operating system
WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.7kg

Dimension

19.9mm thin

SECURITY
Fingerprint reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Asus Vivobook 15 F513
1 x Charger
1 x Manual

Garancia e produktit

36 muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu