Asus Vivobook F512J 15.6″, 8GB, 256GB SSD, Core i5

72,700 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD me prekje. Procesor te gjenerates se 10-te. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office, navigim ne internet, programe finance etj.

  • Intel® Core™ i5-1035G1
  • 8GB RAM + 256GB SSD
  • 15.6″ FHD LED Touch Display
  • Intel® UHD Graphics

Ka stok

SKU: ITD1316 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Color

Grey

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-1035G1

Processor family

10th Gen Core i5

Processor Frequency

Base frequency 1.0 GHz, Max frequency up to 3.60 GHz

Processor cores

4 cores

Processor Cache

6M

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory slots

4 GB (Onboard)

Memory

256GB SSD

SSD Details

NVME PCIE 3.0 SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

TN

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD 1920X1080

Touchscreen

Yes

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

Graphics Memory

Shared

Graphics Memory Type

Radeon™ RX Vega 10 shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

Wi-Fi 5 (802.11ac); Dual-Band (2.4 & 5 GHz)

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

1 x USB Type-A (USB 3.1 / USB 3.2 Gen 1)
1 x USB Type-A (USB 2.0)
1 x USB 3.1 / USB 3.2 Gen 1
1 x HDMI 1.4
1 x 1/8" / 3.5 mm Headphone/Microphone Input/Output

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

SOFTWARE
Operating system installed

No

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

37 Wh

Number of battery cells

2

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.4kg

Height

45 x 27 x 6.3 cm

POWER
AC Adapter Power

45 W

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu