OFERTA VETEM ONLINE

Asus Vivobook F515JA 15.6″, 4GB, 128GB SSD, Core i3

49,990 L

 

Ekran 15.6 inch me rezolucion HD. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. Eshte i lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. Gjithashtu eshte i pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office, navigimi ne internet, perdorimi i programeve te finances etj.

  • Intel® Core™ i3-1005G1
  • 4GB RAM + 128GB SSD
  • 15.6″ HD LED Display
  • Intel® UHD Graphics

Ka stok

SKU: ITD1294 Modeli: F515JA-AH31 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Announced

2020

DESIGN
Color

Grey

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-1005G1

Processor family

10th Gen Core i3

Processor Frequency

Base frequency 1.20 GHz, Max frequency up to 3.40 GHz

Processor cores

2 cores

Processor Cache

4M

MEMORY & STORAGE
Ram

4GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory slots

Memory

128GB SSD

SSD Details

PCIEG3X2 NVME

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1366 x 768 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics 600

Graphics Memory

shared

Graphics Memory Type

integrated

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Wi-Fi 5 (802.11ac)

Ethernet LAN

No

Bluetooth

4.1

PORTS & INTERFACES
Details

• 1 USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
• 1 USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A
• HDMI version 1.4
• Combo headphone/mic port
• 2 USB 2.0 ports quantity
• 1 HDMI ports quantity

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

SOFTWARE
Operating system installed

No

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

37 Wh

Number of battery cells

2

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.8 kg

Height

19.9 mm

POWER
AC Adapter Power

65 W

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu