Asus Vivobook M515DA 15.6″, 4GB, 256GB SSD, AMD

51,900 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion HD. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne çast. Ka ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. Eshte i lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme si te punuarit ne paketen Office, navigimi ne internet, programet e finances etj.

  • AMD Ryzen 3 3250U
  • 4GB RAM + 256GB SSD
  • 15.6″ HD Anti Glare Display
  • AMD Radeon Graphics

Ka stok

SKU: SAFA3006 Modeli: M515DA-BR031 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Color

Grey

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD Ryzen™ 3 3250U

Processor family

AMD Ryzen™ Processors

Processor Frequency

Base frequency 2.6GHz GHz, Max frequency up to 3.50 GHz

Processor cores

2 cores

Processor Cache

4M

MEMORY & STORAGE
Ram

4GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory slots

Memory

256GB SSD

SSD Details

M.2

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1366 x 768 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Radeon™ Graphics

Graphics Memory

shared

Graphics Memory Type

integrated

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

Wi-Fi 5 (802.11ac)

Ethernet LAN

No

Bluetooth

4.1

PORTS & INTERFACES
Details

• 1 USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
• 1 USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A
• HDMI version 1.4
• Combo headphone/mic port
• 2 USB 2.0 ports quantity
• 1 HDMI ports quantity

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

SOFTWARE
Operating system installed

No

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

37 Wh

Number of battery cells

2

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.8 kg

Height

19.9 mm

POWER
AC Adapter Power

65 W

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu