Asus Vivobook 15.6″, 4GB, 256GB SSD, AMD

49,990 L

 

Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme me Asus M515DA-WB301. Ekran 15.6 inch me rezolucion HD dhe plote ngjyra. Eshte i lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme si te punuarit ne paketen Office, navigimi ne internet, perdorimi i programeve te finances etj.

  • AMD Ryzen 3 3250U
  • 4GB RAM + 256GB SSD
  • 15.6″ HD Anti Glare Display
  • AMD Radeon Graphics

Ka stok

SKU: SAFA3110 Modeli: M515DA-WB301 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Announced

2020

DESIGN
Color

Grey

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD Ryzen™ 3 3250U

Processor family

AMD Ryzen™ Processors

Processor Frequency

Base frequency 2.6GHz GHz, Max frequency up to 3.50 GHz

Processor cores

2 cores

Processor Cache

4M

MEMORY & STORAGE
Ram

4GB

Ram Type

DDR4

Memory slots

Memory

256GB SSD

SSD Details

M.2

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1366 x 768 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Radeon™ Graphics

Graphics Memory

shared

Graphics Memory Type

integrated

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Wi-Fi 5 (802.11ac)

Ethernet LAN

No

Bluetooth

4.1

PORTS & INTERFACES
Details

• 1 USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
• 1 USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A
• HDMI version 1.4
• Combo headphone/mic port
• 2 USB 2.0 ports quantity
• 1 HDMI ports quantity

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

SOFTWARE
Operating system installed

No

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

37 Wh

Number of battery cells

2

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.8 kg

Height

19.9 mm

POWER
AC Adapter Power

65 W

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu