Asus Vivobook R565EA-UH51T 15.6″, 256GB SSD

89,990 L94,990 L

 

Ekran 15.6 inç me rezolucion Full HD. Kontrolloni dhe plotësoni çdo detyrë të mundshme. Hapni dhe organizoni çdo informacion në çast. Ekran me pamje shumë të mirë dhe plotë ngjyra. I lehtë në peshë dhe mund ta merrni kudo me vete. I përshtatshëm për të kryer detyra të perditshme, si të punuarit në paketën Office, navigimi ne internet, programet e financës etj.

• Intel® Core™ i5-1135G7
• 8/12GB RAM + 256GB SSD
• 15.6″ FHD Display
• Intel® Iris® Xe Graphics

Ram
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Announced

2021

DESIGN
Color

Grey

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-1135G7

Processor family

11th Generation Intel® Core™ i5 Processors

Processor Frequency

2.4 GHz up to 4.2 GHz

Processor cores

4 cores

Processor Cache

8 MB Intel® Smart Cache

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB, 12GB

Ram Type

DDR4-3200MHz

Memory slots

1

Memory

256GB SSD

SSD Details

PCIe NVMe M.2 SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

FHD

Touchscreen

No

Display Resolution

1980 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

Graphics Memory

shared

Graphics Memory Type

integrated

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Wi‑Fi 5 (802.11ac)

Ethernet LAN

No

Bluetooth

4.1

PORTS & INTERFACES
Details

• 1 USB 3.2 Gen 1 Type C
• 1 USB 3.2 Gen 1 Type A
• 2 USB 2.0 Type A
• 1 HDMI 1.4
• 1 3.5mm Mic/Headphone combo

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10 Home

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

37 WHrs

Number of battery cells

2-cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.8 kg

Dimensions

359.92 x 234.95 x 19.81 mm

POWER
AC Adapter Power

65 W

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x laptop

1 x charger

1 x manual

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu