Asus Vivobook S15 15.6″, 8GB, 1TB HDD, Core i7

98,700 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. Procesor te gjenerates se 8 dhe karte grafike NVIDIA 2GB te dedikuar. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office, navigim ne internet, programe finance dhe programe editimi.

  • Intel Core i7-8550U
  • 8GB RAM + 1TB HDD
  • 15.6″ FHD IPS Display
  • NVIDIA Geforce MX130 2GB

Shitur , Vijne perseri

SKU: ITD1079 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand
DESIGN
Color

Gold

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-8550U

Processor Frequency

Base frequency 1.80 GHz, Max frequency up to 4.0 GHz

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

1TB HDD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Nvidia GeForce® MX130 2GB

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11ac

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

(1) Microphone-in/Headphone-out jack
(1) Type C USB3.0 (USB3.1 GEN1)
(1) USB 3.0 port(s)
(2) USB 2.0 port(s)
(1) HDMI

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

42 W/h

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.7 kg

Height

17.9 mm

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Shqipëri

Për më shumë informacion kliko këtu