Asus X509 15.6″, 8GB, 256GB SSD, Core i5

79,900 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Tastiere e plote. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. Me kend shikmi 178 grade. I fuqishem dhe plot stil. Gjithcka qe ju duhet per te kryer pune te ndryshme ne cast.

  • Intel Core i5-1035G1
  • 8GB RAM + 256GB SSD
  • 15.6″ FHD LED Display
  • Intel® UHD Graphics

Ka stok

SKU: SAFA3000 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Color

Silver

Type

X509JA

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-1035G1

Processor family

10th Gen Core i5

Processor Frequency

Base Frequency 1.0 GHz, Max up to 3.60 GHz

Processor cores

4 cores

Processor Cache

6M

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4

Memory

256GB SSD

Memory slots

4 GB Onboard

SSD Details

M.2 NVME PCIE 3.0 SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

LED Anti-Glare

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

Integrated Wi-Fi 5 (802.11 ac)

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

1 x COMBO audio jack
1 x Type-C USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1)
1 x Type-A USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1)
2 x USB 2.0 port(s)
1 x HDMI

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

SOFTWARE
Operating system installed

No

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

32 Wh

Number of battery cells

2

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.8 kg

Height

22.9 mm

POWER
AC Adapter Power

45 W

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu