VETEM ONLINE

Asus ZenBook 13.3″, 16GB, 512GB SSD, Core i7

139,900 L

Ekran 14 inch me rezolucion Full HD. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office, navigim ne internet dhe programe finance.

  • Intel Core i7-1065G7
  • 16GB RAM + 512GB SSD M.2
  • 13.3″ FHD IPS Display
  • Intel® Iris® Plus Graphics

Ka stok

Shitur: 120 copë

SKU: ITD1214 Modeli: UX325JA-WB711T Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

STUSB0149-S2

USB Sandisk Ultraflair

1,000 L6,300 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
DESIGN
Color

Gray

Type

Zenbook

Brand
PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-1065G7

Processor family

10th Gen Intel Core i7

Processor Frequency

Base frequency 1.30 GHz, Max frequency up to 3.90 GHz

Processor cores

4 cores

Processor Cache

8M

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

LPDDR4X

Memory slots

Memory

512GB SSD

SSD Details

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

13.3"

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Plus

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

Wi-Fi 802.11 ac / b / g / n + ax

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

1 x M.2 2280 NVMe PCIe 3.0 x4
1 x USB 3.2 Gen 1
2 x USB 3.2 Type C / Thunderbolt 3 / DP
1 x HDMI

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

SOFTWARE
Operating system installed

No

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

67 Wh

Number of battery cells

4

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

Approx. 1.17kg

Height

1.39

POWER
AC Adapter Power

65W

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu