Asus ZenBook 14″, 8GB, 256GB SSD, AMD

92,900 L

Ekran 14 inch me rezolucion Full HD. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office, navigim ne internet dhe programe finance.

  • AMD Ryzen™ 5 3500U
  • 8GB RAM + 256GB SSD M.2
  • 14″ FHD IPS Display
  • Intel HD Graphics

Ka stok

SKU: ITD1140 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…