Ofertë!

Asus Zenbook 14″, 8GB, 512 GB SSD, Core i5

129,990 L

Kurseni: 23,000 L

:
:
:

Ekran 14 inch me rezolucion Full HD. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office, navigim ne internet dhe programe finance.

• Intel® Core™ i5-1135G7
• 8 GB Ram + 512 GB SSD
• 14″ Full HD
• Intel Iris X Graphics

Ka stok

Shitur: 19 copë

SKU: SAFA4004 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

ITD1427-1
- 10%
Ofertë!

Asus Rog Strix Gaming 15.6″ 16GB,1TB SSD, AMD

224,990 L
Kurseni: 25,000 L
ITD1353-11
- 15%
Ofertë!

Lenovo Thinkbook 14″, 8GB, 256GB SSD, AMD

84,990 L
Kurseni: 15,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Announced

2021

DESIGN
Color

Pine Gray

Type

Zenbook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-1135G7

PROCESSOR FAMILY

11th Gen Core i5

PROCESSOR FREQUENCY

Base frequency 2.40 GHz, Max frequency up to 4.20 GHz

PROCESSOR CACHE

8 MB

PROCESSOR CORES

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

RAM TYPE

LPDDR4X

Memory

512GB SSD

SSD DETAILS

M.2 NVME

CARD READER INTEGRATED

No

DISPLAY
Refresh Rate

60Hz

Display Size

14''

Panel Type

IPS

Aspect ratio

16:9

HD TYPE

Full HD

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Display details

Anti-glare
300nits

Color gamut

100% sRGB

Screen-to-body ratio

90 %

GRAPHICS
Graphic Card

INTEL IRIS X GRAPHICS

GRAPHICS MEMORY

Shared

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI MODEL

Wi-Fi 6(802.11ax)

Bluetooth

5.0

PORTS & INTERFACES
Ports Details

1x USB 3.2 Gen 1 Type-A
2x Thunderbolt™ 4 supports display / power delivery
1x HDMI 2.0b
Micro SD card reader

AUDIO
BUILT-IN MICROPHONE

Built-in array microphone

BUILT-IN SPEAKERS

harman/kardon (Premium)

CAMERA
FRONT CAMERA

HD camera with IR function to support Windows Hello

SOFTWARE
OPERATING SYSTEM INSTALLED

Windows 10

KEYBOARD
Keyboard details

Backlit Chiclet Keyboard
1.4mm Key-travel

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Integrated Li-ion

BATTERY CAPACITY

Integrated 67Wh

NUMBER OF BATTERY CELLS

4

WEIGHT & DIMENSIONS
WEIGHT

1.17 kg

DIMENSIONS

31.90 x 20.80 x 1.39 cm

POWER
AC ADAPTER POWER

65W

Security
FINGERPRINT READER

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Asus Zenbook 14″

1 x Charger

Garancia e produktit

36 muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu