Asus ZenBook 14″, 8GB, 512GB SSD, 2GB, Core i7

139,900 L

Ekran 14 inch me rezolucion Full HD. Procesor te gjenerates se 10. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office, navigim ne internet dhe programe finance.

  • Intel® Core™ i7-10510U
  • 8GB RAM + 512GB SSD
  • 14″ FHD IPS Display
  • NVIDIA® GeForce® MX250 2GB

Ka stok

SKU: ITD1205 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Color

Silver

Type

Zenbook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-10510U

Processor family

10th Gen Intel Core i7

Processor Frequency

Base frequency 1.8 GHz, Max frequency up to 4.8 GHz

Processor cores

4 cores

Processor Cache

8M

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

512GB SSD

Memory slots

8GB on board + 1 slot free

SSD Details

M.2 SSD SATA3

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

14"

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Nvidia® GeForce® MX250 2GB

Graphics Memory

2GB

Graphics Memory Type

GDDR5

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11AC DualBand

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

(1) Type C USB 3.1
(1) Type A USB 3.1 (Gen 2)
(1) Type A USB 3.0 (Gen 1)
(1) HDMI
(1) 3.5mm Audio Jack/ 1 x Audio Jack Mic-in (Combo Jack)

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

SOFTWARE
Operating system installed

No

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

50 Wh

Number of battery cells

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.26 kg

Height

17 mm

POWER
AC Adapter Power

65 W

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu